Sukienka przez internet?

Sukienki na wesele

Szukałaś wytrwale, przymierzałaś dziesiątki wzorów, byłaś we wszystkich sklepach w mieście i nie znalazłaś idealnej sukienki na zbliżającą się okazję? Nie jesteś jedyna w takiej sytuacji. Podobny problem ma wiele kobiet.

Dlatego zakupy internetowe wychodzą im naprzeciw. Jeśli rozważasz wybór swojej wymarzonej sukienki przez internet musisz zebrać garść informacji.

Aby uniknąć rozczarowania warto jest poświęcić na to trochę czasu. Najpierw dokładnie zmierz swoją sylwetkę.

Wymiary, które musisz znać to najczęściej obwód biustu, talii oraz bioder. Pamiętaj, aby podczas pomiaru stać swobodnie i zawsze podawać wymiar najszerszego miejsca konkretnej partii ciała.

Jeśli zamawiasz zza granicy nie kieruj się podaną w cyfrach rozmiarówką, ale właśnie wymiarami, gdyż każdy kraj, a poszczególne marki, posiadają nieco odmienne zasady w tej kwestii. Rada praktyczna – gdy już znajdziesz odpowiedni model w dobrym rozmiarze upewnij się, że sukienkę można zwrócić, najlepiej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeśli mimo przygotowań okaże się ona z jakiegoś powodu nieodpowiednia będziesz mogła spokojnie ją odesłać i zażądać zwrotu pieniędzy.