Zdrowa dieta Beyonce

apteki.postep.edu.pl

O Beyonce raczej nie można powiedzieć, że należy do osób szczupłych. Jednak w jej przypadku utrzymanie wagi przez cały czas na podobnym poziomie jest dosyć trudnym zadaniem. Piosenkarka ma bowiem genetyczne skłonności do tycia i do odkładania się zbędnych kilogramów, zwłaszcza na brzuchu i biodrach. Dlatego też, by zachować swój rozmiar, Beyonce musi ściśle pilnować tego, co je.

Pomaga jej w tym prosta dieta, która wcale nie wymaga wielu wyrzeczeń. Przede wszystkim Beyonce skrupulatnie liczy kalorie i nie przekracza progu 1900 kalorii na dobę. Właśnie ta zasada pozwoliła jej na szybki powrót do formy po bliźniaczej ciąży. Piosenkarka ogranicza też niezdrowe tłuszcze i cukry.

Zastępuje je chudy mięsem i świeżymi warzywami oraz owocami. Stara się także, w miarę możliwości, jadać regularnie i unikać jedzenia przed snem. Przestrzeganie tych kilku prostych zasad pozwala jej zapomnieć o zmartwieniach wynikających z niechcianego przytycia. Zasady są na tyle proste i łatwe przy wprowadzaniu, że stosować może je niemal każdy przebywający na diecie odchudzającej.